Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění aplikace přes PC

Ahoj
Potřebuju poradit nějaký způsob, jak odstranit aplikace přes Pc, nebo jakkoliv.V telefenu mám aplikaci, která mi furt házi reklamy atd. a chtěl bych ji odstranit, ale normálně odinstalovat nejde a v aplikacích, když ji vymažu všechny data, tak tam zůstane pár mb, které nemůžu odstranit a po připojení na internet se vždy aplikace obnoví.Nějaký nápady jak tuto "sračku" odstranit?

A co presne v tom servisu robili a preco to tam bolo odnesene? Odnes to tam znova ze to urobili zle a vysvetli im problem. Neplat druhykrat ked si uz raz zaplatil za naflashovanie firmwaru a neni tam cisty original firmwer tak nech to naflashuju spravne cisty firmwer bez reklam ked si za to platil. V cistom firmware nema nic nikde hazet reklamy.

(ked len dali telefon na vyrobny stav natukanim v nastaveniach telefonu, tak to neni naflashovanie cisteho firmwaru, potom nech ho naflashuju)