Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vzdalena plocha

Prosim Vas neznate nejaky free SW ktery je urcen pro dalkovou zpravu.Potreboval bych na dalku ovladat dva monitory.
JEden pc ma pripojene dva monitory.A na kazdem monitoru bezi kamery.Chtel bych je na dalku sledovat.Zkousel jsem ruzne programky ale vzdy jsem na dalku mohl ovladat jen jeden program

Programy typu "Vzdálená plocha" nejsou určené k ovládání monitorů, ale operačního systému. To že máš na vzdáleném systému na konzoli napíchnuté dva monitory a máš tam někde zaškrtnuto "rozšíření na druhý monitor" je programu terminálových služeb (vzdálená plocha) nebo helpdesk softwaru (vnc) srdečně jedno.

zadávám jen ip adresu bez portu. příchozí a odchozí komunikace používá tuším porty 5800 a 5900.

patrně ti připojení blokuje firewall - nechal bych v něm povolit výjimku pro icmp (kvůli pingu), a ten vnc.
pro windows firewal si buď v aplikacích naklikáš cestu k winvnc4.exe, nebo naimportuješ .reg soubor:

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\WindowsFirewall\StandardProfile\AuthorizedApplications\List]
"%programfiles%\\RealVNC\\VNC4\\winvnc4.exe:*:Enabled:VNC Server"="%programfiles%\\RealVNC\\VNC4\\winvnc4.exe:*:Enabled:VNC Server"