Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows nerozpoznává připojení Audio výstupů

Zdravím. Obracím se na vás s problémem, se kterým se setkávám poprvé.
Ještě před pár hodinama mi hrál přední i zadní audio panel zároveň a Zařízení pro přehrávání nezobrazilo sluchátka, ale poté co jsem odinstaloval driver a nechal systém ať si driver najde sám, tak v soupisu sluchátka už jsou a také už i jednotně hrají.
Bohužel když sluchátka odpojím, tak mi to stále ukazuje, že jsou připojeny a reproduktory (zadní panel) nehraje. To samé i na zadním panelu včetně konektorů na mikrofon. Funguje to jedině tak, že manuálně zvolím "Výchozí zařízení" buď pro sluchátka, nebo pro reproduktory.
Zkoušel jsem i spousty driverů k této desce, ale jakmile je nainstaluju tak systém nedetekuje sluchátka, jen a pouze ten základní driver.
Poradí někdo co s tím?

Deska: Asus M5A78L LE (není to verze M5A78L-M)

Dodávám obrázek po odpojení sluchátek.

To, čo si obrázkom naznačil - znamená, ktoré výstupné zvukové zariadenie je predvolené. A na to sa posiela zvukov signál, bez ohľadu, či sú, alebo nie sú slúchadda pripojené.
Pokiaľ by si zmenil ako predvolené Reproduktory - "hrali" by reproduktory, bez ohľadu na to či sú, alebo nie s pripojené.
Jednoducho - je to určenie cesty, kam sa má zvuk posielať.