Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obdoba czshare.com

Chtěl jsem požádat o radu ohledně vytvoření obdoby czshare.com.....

Máte s tímto typem webů zkušenosti??? Poradíte co je třeba vytvoření takovéhoto webu(filehostingu)???

Jaké je potřeba mít připojení a jaký servr bych si měl pořídit???

Díky za rady.....

Potřebuješ mít server (servery) připojené přímo na páteři a dohodnutý peering s ostatními providery - uvědom si, že v jedné chvíli bude stahovat třeba tisíc uživatelů několika MB soubory.
Potřebuješ mít dost velké a rychlé disky a vyřeený balancing mezi servery.
Potřebuješ mít zajištěné zálohování, tzn. umístění serveru někde v kvalitním server house.

Nepočítej s tím, že si vytvoříš podobnou službu na serveru, umístěném doma.