Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blikající LCD monitor

Zdravím mám LCD monitor DELL U2311H, 23" už nějaký pátek (7let) a najednou mi začal problikávat a občas zhasne uplně, total černá obrazovka, ale kontrolka svítí a tváří se zapnutě..., kabely jsem kontroloval, tam by problém neměl být... Myslíte, že se jeho čas nachýlil ?
Díky za rady.
B.

To nové PC mám od prosince. Větrák je jak nový, točí se jen když stoupne výkon grafiky... k novému PC jsem připojil ještě jiný monitor přes DVI a ten nebliká. Divné ale je, že ten blikající monitor na starém PC nebliká taky... to jsem z toho jelen