Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani hry s novou grafikou bez poklesu FPS

Zdravim poridil jsem si nedavno novou grafiku gtx1060 do 5 let stareho PC ( I5 procesor, 4gb ram) a ve hrach fps vyrazne stouplo jen mensim problem kdyz cokoli udelam nejaky okno v ty hre otevru mam mensi zasek kde muze byt problem? Kdyz jsem se dival v spravci uloh na vytizeni procesoru ci ram nad 70 % nejdou a i dle clanku by tyto komponenty meli v klidu utahnout muze byt tento problem diky HDD ? Jinak preinstalovan windows takze tam tez problem nebude.

# Za takové to trhani obrazu a pritom tiskem 60FPS na obrazovku, je v tvém pripade brzdi 'hrdlo' vykonu tva RAM, kde 2x2Gb, kde na hrani ti zustava nejakych 3Gb (+- 1Gb rezervovany pro OS|HW)je opravdu na hrani FullHD velmi malo (dle hry).
* Dela to samé, kdyz zmenis ve hre rozliseni typu : BORDER, FULLSCREEN etc ? /v one, plné rozliseni..

puvodne tam byla Asus 7750HD, na aktualni mam 3GB ram, procesor mam I5 3450, jedna se pouze o minizaseky tak pul sekundy max a dle situace rikam predevsim to dela kdyz oteviram neco bagl mapu atd a na slotu tez nejak zalezi jako neni to zas tak stara deska tak tam snad nelze udelat chybu ne ?

Ma tvoja doska viac PCIe x16 slotov alebo ne? Lze tam udelat chybu.

3GB pripadne nemusis stacit na hires textury, zniz detaily na test. Mal si predtym AMD teraz mas nvidiu, mozes mat maglajz v ovladacoch.
Moze to mat aj kopec inych pricin (nacitavanie mapy z HDD apod) a robilo to mozno aj predtym len si sa na to nezameriaval (over si to pripadne ale potom odinstalit amd ovladac)

tak je tam napisane PCI E2 a neni nejaky test ktery ukazuje vyuziti nebo jako napr je v tom spravce uloh kde ukazuje v case jak pracuji procak a ram na ostatni komponenty ? No ja jsem reinstaloval a pak jsem tam nahazel ovladace pomoci driver boost a grafiku z officialnich stranek nejnovejsi ovladac. Nemohu ted otestovat s tou starou nemam ji uz k dispozici prave :( a kdyz jsem to ted dal na minimalni detaily tak i tak se mi to zasekava pri tabulkach jako neni to pokazdy ale obcas ano jak tomu tak je pri plnych jen tam je to casteji, ale delka zaseku bude podobna

MSI ZH77A-G43 jako prve jsem tam mel rucne dane, ale budou nejspise zastarale ze mi je stahoval znamy pred 5 lety tak dnes jsem zkousel jeste prez ten booster nove a na to sekani to vliv nemelo. Jeste by me zajimalo ted jsem narazil na to ze ta grafika podporuje direct 12 a mam tam nainstalovanou dle dxdiag jen 11 muze to mit na neco vliv ?

Ježišmarja pánové, jemu se hra neseká - zasekne se mu na chvíli když otvírá v ní vokna (inventář, menu, mapu, quest log, guild, battleground, dung finder atd.) To se ve hře World of Warcraft děje spousta lidem vč. mě. Občas je to kolizí addonů. Fakt tady nemusíte řešit do mrtě HW problém, který není ;-)

Ta hra je aktualizovaná na nejnovější patch - pokud hraje oficiální server, pokud hraje neoficiální server - tak stejně nemůže aktualizovat, protože ten má verzi patche pevně danou, jinak by to nefungovalo.
Může hru tak jedině reinstalovat, včetně addonů (jestli si tam nějaké přidával). Ale půl sekundový zásek bych fakt neřešil - dělá to tisícům dalších lidí ;-)