Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox a ali

Zdravím.

Zadam do firefoxu www.aliexpress.com
Prolezu par stranek, zavřu prohližeč, spustím prohližeč, zadam www.aliexpress.com
a ono se to přepiše na ru.aliexpress.com

Smažu v cookies vše co ma společneho s ali a ok.

Zadam do firefoxu www.aliexpress.com
Prolezu par stranek, zavřu prohližeč, spustím prohližeč, zadam www.aliexpress.com
a ono se to přepiše na ru.aliexpress.com

a furt dokola.

Proč?
Jak se toho zbavit?

Neporadim ti, ale tiez ma to sere, nema to nic so spywarom a pod. jak tu niekto radi, to ma taky drbnuty engine aliexpress, z tej ruskej lokalizacia sa da dostat tak ze kliknes na go to global site (alebo tak nejako) ale staci ze si das nieco vyhladat a medzi vyhladanymi vecami je aj taka ktora vedie na rusky lokalizovanu ponuku, ked na to kliknes aliexpress sa zasa prepne nepochopitelne tak ze sa furt otvara v tej ruskej mutacii a zase treba kliknut na go to global site, je to niekedy na porazenie. A dalsia vec co ma nasiera ze ked si chce clovek nieco len pozret a vyhladat tak pozrem prvu, druhu, tretia neviem kolku stranku vyhladanych vysledkov a na dalsiu ma uz nepusti pokial sa neprihlasim, tiez super ficura.