Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Licence - W7

Zdravím, mám problém s licenčním kódem a legalizací W7.
Dnes jsem zapl notebook a vyskočila na mě upozornění s nelegálním Windowsem a vyprcháním aktivačního klíče. (?).
Jsem dost zmatenej, protože jsem s tím problém nikdy neměl.
Notebook je sice zakoupený jako repas, operační systém je však nahraný legální cestou s legálním klíčem.
Problém je ten, že klíč už není na zadní straně ntb a ani jsem k němu nedostal CD. Tudíž nemám ponětí jak se toho problému zbavit.

Tak pak jsem myslel něco jiného, COA štítek na notebooku nemám.
Nicméně našel jsem fakturu o koupi,kde jsem zjistil že mám do srpna ještě záruku, tak doufám že když jim to tam zítra přinesu, že mi s tím hnou.
Ale nechápu,že COA štítek jsem nedostal. Když ho tam udávají.