Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Usb thosiba webkamera

Dobrý den, neví někdo, kde bych mohl najít ovladače na http://www.toshiba.eu/discontinued-products/px1342 e-1cam/ tuto webkameru ? Mám windows 10, ale na té stránce není ovladač žádný, natož na W10. Kamera ve správci zařízení ukazuje žlutý trojúhelník a když zapnu aplikaci "Kamera", tak nefunguje. Kamera sama o sobě svítí při zapojení do PC. Děkuji za případné rady.

Tak ja som napr. našiel pre WIN7, ale 32-bit... Na 64-bit to asi fungovať nebude...
A navyše Win 10 musia byť všetky ovládača digitálne podpísané, čiže "nejaké" nájdené sa Ti aj tak nemusia vôbec nainštalovať...

Ja by som to vzdal. Netuším aký máš mobil, ale kamera v mobile má lepšie rozlíšenie než tam tá vykopávka...