Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojeni tv s blueray

Dobry den mam technicky dotaz mam propojenou 4k samsung tv z blueray samsung ve kterem mam zapojenou smart kartu v ci slotu kvuli nahravani z tv.Vzdy kdyz to zobrazuje overovani karty vse probehne v poradku ale pres hdmi kabel mi to ukazuje pouze full hd nebo bd wise zobrazeni asi je to tim ze samsung blueray nepodporuje 4k?Nebo mam spatny hdmi kabel,ktery ukazuje pouze full hd rozliseni?Dalsi moznost by byla zapojit kartu primo do ci slotu na tv ale to zase nebudu moc nahravat jen na usb???Jak to propojit abychom mely 4k ne full hd rozliseni???Dik moc

CI slot s tym nema nic spolocne, mozes ho strcit kam chces.

Zo satelitu ide full HD signal, ziadne 4k. Z bluray ti ide full HD signal, ziadne 4k.
4k TV ti je zatial k hovnu.
Existuju uz 4k bluRay disky ale k tomu potrebujes aj 4k bluray prehravac, a potom budes mat 4k obraz. Vsetko ostate je fullHD (1920x1080) alebo dokonca menej (SD TV kanaly su 720x586 ci kolko)