Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolný restart počítače po 10 minutách hraní

Dobrý den,

mám dotaz ohledně samovolného restartu PC při hraní her. Například Mafia 2, Just Cause 2 apod.

Počítač jsem upgradoval před 2 lety, původní zůstal pouze HDD (z roku 2006), který dost chrochtá dle ukazatele výkonu ve správci úloh jede z posledního. Jeho výměnu plánuji, co nejdříve. Nejsem si, ale jistý jestli to vyřeší můj problém.

Teploty jsem kontroloval a pohybují se do 70°C při zátěži.

Hry jsou originální.

Budu vděčný za jakoukoli radu. Děkuji Standa

Sestava:

CPU - AMD FX6300 Vishera¨+ SilentiumPc Fera 2

GPU - ASUS AMD R9 270 2GB

MB - ASUS M5A97 R2.0

Zdroj - Coolermaster g600 600W

RAM - Kingstone 8GB DDR3 1600MHz

HDD - Samsung 500GB 7200 otč/m cache 32Mb

Po přečtení několika témat jsem tuto variantu zkoušel, připojil jsem zapůjčený zdroj od kamaráda Seasonic SS-750RM 750W. A problém byl stejný, 10 minut a restart. Dle mého to bude tím HDD, ale nerad bych teď investoval do něčeho, co nevyřeší můj problém. Proto hledám ještě další možnosti.