Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook "vir"

Ahoj, jedu si facebook a narazil jsem na takovou kravinu viz odkaz.. Nevěděl jsem, že je to "vir" myslel jsem si, že je to nějaký vtipný GIF, tak jsem na to klikl a okamžitě mě to někam přesměrovalo a ihned jsem stránku opustil. Zajímalo by mě jestli ten "vir" mám taky. Jak se toho svinstva zbavit? pdpf

Tak zdielas alebo ne?
Inac ked podrzis kurzor na tom "odkaz" tak ti to aj vypise odkaz, alebo pravy klik skopirovat odkaz a vidis kam to vedie, apod. Odkaz sa da dat aj na virustotal.com, a tam ti pripadne vypise co tam je a najdes si jak sa to siri atd. Virusy sa nesiria tak ze niekam kliknes a rychlo to vypnes, to je uplne fuk ci to vypnes rychlo alebo pomaly pocitac robi veci za milisekundy, to fakt nestihnes, keby to slo cez dieru v chrome. Ale tipujem ze tam nejaky debil musi klikat trochu viac / tahat nieco a spustit.