Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konvertování .ts

Zdravím,
potřeboval bych zkonvertovat .ts soubor na něco jako mp4 nebo mpeg.
Samozřejmě, že jsem napřed použil google, ale všechny návody co jsem našel, byly kilometr dlouhé (viz toto: dtv2avi.html )
Já hledám jen něco, kam dám nahrát soubor, vyberu "konvertovat .ts to avi", kliknu na "convert" a hotovo. Nic navíc. Klidně nejdřív konvertovat audio a pak video... sám si to následně spojit umím.
Stáhl jsem si jakýsi ProjectX program, ale házel mi nějaké errory a není moc user-friendly.

Díky, zkusím.
Já jak jsem si nevěděl na začátku rady, tak jsem zkusil šalamounské řešení, zkusit to nahrát na youtube, počkat až to převede a pak si to stáhnout. Ale po skoro pěti hodinách to ještě furt není hotové.

.ts je len obycajny kontajner ako .avi .mkv .mp4 a pod. akurat je specialne navrhnuty pre streamovanie medii, obycajny remux (t.j. bez reenkodovania) zvladne napr. mkvtolnix, tsdoctor (plateny, navyse je dobre s nim najskor skontrolovat ten .ts subor na chyby podobne ako s projectX), tsmuxer, tsremux a dalsie.