Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stáhnutí .html stránek z webu

jednoduchý web
-hlavní stránka
-na hlavní stránce je X odkazů, když kliknu na nějaký odkaz, nacte se jakoby z .html souboru obsah do hlavní stránky
-já potřebuju dostat ty všechny .html soubory ve kterých je nějaký obsah, můžu rucne zadat web.com/odkaz1.html a ten obsah si stáhnout a udelat si z toho ručně .html soubor, ale tich odkazů je hodně a dělat to takhle mi nepřijde moc efektivní.

zkoušel jsem nějaký doplnky na "stáhnutí všeho z webu" ale uspesny jsem nebyl.

jde to? je efektivnější cesta?

TiP ~ Na to staci [PowerShell|Linux Command] s :
* Linux Command pro Windows 10, bez potreby stahovani a instalace SW tretich stran.

wget [options] [url]

# Priklad :

wget -nd -r -l  http://TvaStranka

* Vice zde : wget.htm

[PowerShell]

 Invoke-WebRequest [-Uri] <uri>  [<CommonParameters>]

* Pro vice informaci, navody ukazky Microsoft : https://msdn.microsoft.com/powershell/reference/5. 1/microsoft.powershell.utility/Invoke-WebRequest
Nebo primo v PowerShell napis :

Get-Help  Invoke-WebRequest