Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk C (málo místa)

nevite nekdo,kdyz stahuju treba 2GB data z netu,tak pozoruju,ze pri stahovani je kapacita treba dvakrat vetsi,nebo i trikrat.Takze pri 2GB stahnu 6GB.Porad mazu misto na C disku a porad mi to narusta...Vymazal jsem 11GB z C disku a kdyz stahuju 2GB tak se podivam na C disk a tam mi to ukazuje ze nezbyva mista 11GB,ale treba jen 1GB.
Změna předmětu, původně: Disk C (Kráťa)

Co ma 6GB kde a jak to kde mazes? Vyjadruj sa jasnejsie ze co kde mazes.
Mozno nejaky IE stahuje najprv do tempu a az potom to presunie do cielovej zlozky, skus firefox (pravy klik - ulozit do) ten stahuje priamo tam kde to aj ostane.
Druha vec je ze ak mas aktivnu napr historiu suborov tak si ju vypni v ovl.paneloch.