Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte laserovku, A4, duplex, rj45, ne multifunkci

Vybiram nejakou "kancelarskou" A4 laserovku, podminkou je jen RJ45 a duplexni tisk, nechci multifunkci, a melo by to jit bezproblemove plnit recyklovanymi tonery. Objem tisku zhruba 5000 mesicne, rozumna cena, pokud mozno pod 10kkc...

Aktualne odesla Canon LBP6780Cx, s tou vseobecne nespokojenost celou dobu co fungovala... nejaky Brother o kancl vedle vydrzel (pri mnohem nizsi zatezi) neco pres 3 roky a je na vyhozeni... nekolik Lexmarku zklamalo ze casem odchazely podavace... tak prave nevim po cem sahnout a nespalit se.

S tou OKI jsou nejake dlouhodobejsi zkusenosti? Doma mam OKI barevku a spokojenost, ale tisknu tak max. 100 stran mesicne, to bych byl spokojen temer se vsim. S penezma je to tezke, cokoliv nad 10k budu prosazovat tezko, kdyz vedeni brble "dyt je tinblilion mnohem levnejsich laserovek" - jo ale vse je to desne osizene... :-(

vše je o argumentech. Ten Phaser mám nasazený v prostředí, které nepřeje mechanickým strojům a obstává s vyznamenáním, za necelé 2 roky nebyl jediný problém, jen se co půl roku mění vysokapacitní toner (výměna válce co cca 15 měsíců), což u nás odpovídá taky těm 5 tisícům stran/měsíc.

S onou OKI jsem přišel do styku jen okrajově, ale majitel si ji pochvaloval.

edit: doporučuju počkat na Kurta, určitě přidá své bohaté zkušenosti do mlýnice. :-)

obcas? takmer vzdy, co mam skusenosti. Tie ich developery nevydrzia nic.
Obecne, je blbost cpat tam repas sracky minimalne pocas zarucnej doby. Po zaruke je to uz jedno, v pripade servisu sa bude platit tak ci tak.

Ked ma sef pindy, ze existuje vela lacnejsich tlaciarni, tak nech miesto bmw jazdi vo fabii, sak existuje vela lacnejsich aut...a podobne aj s ich notebookmi. Hned by sa kopa veci zmenila.

Za cenu do 10k vydrz necakaj, ako tu uz odznelo. Fungovat to bude, ale nieje to dimenzovane a tudiz peniaze prerobis na servise, spotrebaku, atd. = nic sa neusetri.