Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microsoft účet

Zdar, mam dva ucty u MS, chci se prihlasit do libovolneho z nich (email, onedrive) a napise to:

Tento účet Microsoft neexistuje. Zadejte prosím jiný účet.

Muzete nekdo vyzkouset, jestli se dokazete prihlasit?

# Odkud se prihlasujes ? Pres https ? onedrive.live.com
# Zkousel jsi i aplikaci OneDrive, ten stejny problém ?
TiP ~U nemoznosti prihlaseni|synchronizace s OneDrive, muze zobrazit CODovou chybu, ktera by mohla napomoci k identifikaci problému.
* Jinak me funguje, jak pracovni tak i personalni, ted jsem je pro jistotu zkousel aba dva.

Windows mam samozrejme na lokale, ale potreboval jsem maila, rychle jdu pustit PC, nejdriv na me vyskocil Onedrive, ze me nezna a pak i ten mail. Nastesti uz OK.

Mail je spis otazka pohodlosti, mam mail na web hostingu, ale pouzivam tyhle free maily, protoze uz je vsichni maji a musel bych lidem posilat zadosti, aby si zmenili moji emailovou adresu.