Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS UEFI SECURE BOOT

Dobrý den.

Mám počítač s WIN10 a biosem ASUS V. 2.10.1208.

Chci změnit instalaci OS na Win7.
Nedaří se mi nabootovat systém z CD ani z FLASH disku.

Dočetl jsem se že za to snad může ASUS SECURE BOOT systém.
Nevím jestli je tomu tak...

Znáte někdo způsob jak tento systém obejít, či nastavit tak, ať mohu spustit instalaci nového OS?

Předem děkuji za čas a ochotu.

# Tato polozka se nachazi v [BIOSU] tvého NTBooku..
"A jak se do toho BIOSU dostanu ?" Pri samotném spusteni NTBooku 'drz' klavesu [F2]
TiP ~ Pro pouziti instalacniho média UEFI|USB je zapotreby aby instalacni zarizeni jako USB klic mel format 'FAT32', pro moznost instalaci v 'Secure Boot'.