Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova windows 7 z mirror image

Dobrý den,
mám dotaz. Už dva roky používám custom firmou czc sestavený počítač s windows 7, ale v poslední době jsem zatoužil přejít na linux. Problém je, že windows 7, které jsem si u czc koupil, mi byly rovnou tam nainstalovány a nevlastním jejich disk, takže si je znovu nainstalovat nemůžu. Za předpokladu, že bych si vytvořil zálohu/mirror image na dvd-r, mohl bych tuto zálohu později použít pro obnovu windows, kdybych se rozhodl, že mě linux už nebaví? Nebo si zkrátka musím koupit windows znovu?

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Mozes pouzit zalohu.

Na windows mas mat instalacne cislo nalepene na bedni alebo niekde, ked nemas cislo/nalepku tak si ziadne windows nepredali a mas ich nelegalne. Ked mas cislo tak si ich na to PC mozes nainstalovat kolkokrat chces, instalacku ma kazdy druhy obyvatel kdesi v sufliku, pripadne sa da aj od MS stiahnut niekedy.