Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aliexpress - zrušení

Zdravím..
Je pozdě, tak prosím berte trošku ohledy

Kupoval sem si přes aliexpress nějaký blbosti, nemám tam účet, jen takový to rychlý vyplnění údajů a poslání, ale..

Jelikož chodím do školy, necháváme to posílat na adresu přítelkyně babičky.. Napsal sem tam její jméno, číslo apod; ale dal sem tam mojí adresu.
Dá se to nějak zrušit, než se objednávka potvrdí? Vím, že to jde když jsem přihlášen na účtu, ale jelikož jsem to objednával bez účtu tak to nikde nemůžu najít..
Babička bydlí kousek od nás, takže jediné co mě napadá je, že to normálně necháme přijít, jen se to nevyzvedne do ruky, ale až na poště, kde mě zase trápí, jak zjistím, že už to na té poště je? Vím, že by měli posílat sms, ale také vím, jak to u nás na poště chodí.. Posílají i dopis, jenže s tím se pošťačka vypraví na naši adresu a zde nikoho se stejným příjmením jako babičky nenajde..

Nejjednodušší řešení. Aliexpress zasílá zboží doporučeně, takže pošta ho předá na dodací adrese tomu kdo na zazvonění vystrčí nos nebo nechá ve schránce oznámení o uložení zásilky. Pro tu ovšem bude muset dojít babička (nebo její přítelkyně pokud jsem dotazu rozuměl správně) s občanským průkazem.

Bydlím v paneláku tak to není zas tak jednoduché.. Schránky máme uvnitř, a pokud to nalepím venku na zvonky, domovník bude mít problém..
obepsal jsem prodejce jak navrhl uživatel výše, tak snad se to nějak vyřeší.