Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gps Garmin nuvi 1310

Zdravím mam problém z navigaci. Při zapnuti mi město loga GARMIN vyskočí tahle věta. Garmin lifetime Tato navigace obsahuje licenci na doživotní bezplatnou aktualizaci navigační mapy ČR ATLAS CZECH. a tuhle větu mi to ukazuje i třeba 3 hodiny. Nic více to neděla. A když to připojím k pc tak se mi to ani neukáže poradil by my někdo Děkuji moc

Podle návodu na internetu sem podržel pravý dolní roh obrazovky a tlačítko on a pak sem už držel prst jen na pravém rohu dolní části navigace a furt to nic neděla. Mohl byste mi poradit jak přes ne to mam udělat Děkuji