Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskarny, ktere podporuji PIM, PIC, extended PDI

Ahoj,
dostal jsem za ukol koupit tiskarny/tiskarnu, ktera "supports PIM, PIC and extended PDI").
Vubec nevim, co to je. Momentalne vim, ze:

- PIM a PIC umi EPSON
- extended PDI umi Canon

ale absolutne nemam predstavu o tom, kde zjistit, ktere modely danych znacek uvedene veci podporuji.
Jde hlavne o cenu. Tiskarny budou slouzit vyvoji, takze se na nich pokusne vytiskne tak 20 stran mesicne. Muzou to tedy byt nejlevnejsi dreky, pouze je dulezita uvedena podpora.
Muzete prosim poradit, ktere typy tiskaren by se hodily?

Dekuji!

Toz kdyby to nekoho zajimalo, tak PIM a PIC jsou podporovany nasledujicimi tiskarnami:

Stylus Photo R240
Stylus Photo R800
Stylus Photo RX640
Stylus Photo RX700

extended PDI ale nejsem schopen zaboha najit a Canon support hraje Lennona.:-(