Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prava na adresar (winserver)

Je nejaka moznost, nastavit tak prava uzivatelom, aby mohli pracovat so subormi v adresari viac menej bez obmedzenia, ale aby nemohli presunut adresat niekam inam v ramci disku, napr. mam adresare 1,2,3 aby nemohli presunut adresar 2 do adresara 3, a tym vytvorit v adresari 3 podadresar 2 . . .

to prestudujem, ale to im nemozem zakazat, v ramci adresara nech si robia co chcu . . . ide o to, ze pri klikani a vyhladavani alebo co vlastne robia, jednoducho si neuvedomia a kliknu a drzia a presunu mi adresar niekam . . . a ja to potom dohladavam a vraciam spet . . . NEviem ci by pomohlo zakazat Odstranit na adresar, ked v podstate to odstranenie nieje . . .