Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praskly ntb oprava

Zdravim, potrebuji pomoct. Pujde opravit notebook, ktery ma znicenou spodni cast obrazovky ? Nemyslim horni displej (sklicko), ale to, co to zobrazuje. Dekuji za odpoved.:)

Neuvedl jsi značku, typ, stáří.

Nerozumím pojmu "spodni cast obrazovky" - myslíš tím utržené panty nebo popraskanou umělou hmotu kolem nich? Obecně - opravit to určitě půjde. Je otázka jestli je NB v záruce a stalo se to při běžném používání -> oprava v rámci záruky nebo je NB mimo záruku nebo třeba NB spadl -> opravu budeš platit sám. Já mám dobré zkušenosti se servisem Abax. Podívej se na jejich web www.abax.cz , třeba tam svůj díl najdeš a budeš zhruba vědět co to bude stát. Můžeš si od nich nechat nacenit opravu atd. Za mně se starali i o odvoz k opravě.

Dell Inspiron 7599 15.6
3 mesice stari
Stalo se to tak, ze jsme se ze srandy prali s kamaradem, nebyla to velka rana, ale stacilo to.
Nema praskly ten horni displej, ale ma v prdeli to pod tim, nevim, co tam presne je, ale kdyz to zapne, vypada to jako popraskane.