Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC desire 500 chyba

Zdravim zapnul jsem mobil a zniceho nic se objevila tato hlaska: "Doslo k neocekavanemu zastaveni com.android.htcdialer" Chcete odeslat chybovou hlasku spolecnosti HTC a at kliknu na ano nebo ne objeviuje se furt dokola.

Nevite prosím nekdo co stim ?

Android vyhodnotil sluzbu telefonni aplikace jako nezadouci a zastavil ji, stupidni system, muzes zkusit telefonni aplikaci vymazat data a kdyz to nepomuze, tak obnovit tovarni nastaveni, predtim si vse potrebne zazalohuj.

pokud telefon nebyl rootlej a prestalo fungovat se neco v systemu, to jest nemuze pomoci obnova tovarniho nastaveni, tak je na 90% hardwarova chyba, napriklad odchazi systemova pamet a generuje chyby, preflashovani telefonu muze na chvili pomoct, udela se formatovani pameti a na chybova mista se nic nezapise, ale vzniknou nova a narazis na ten problem casem zase nebo to odejde uplne. (Je to jen domnenka, muze byt problem i jinde, ale sance, ze je softwarovy je spis mala.)