Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde internet

Zdravím,

Mám problém s pripojením na internet, stáva sa mi že pri zapnutí počítača sa mi nejde pripojiť na internet. Píše že sa pripája ale nikdy sa nepripojí. Napíše "nedá sa pripojiť". Na mieste pripojenia svieti malý monitor a na ňom je výkričník v žltom trojuholníku. Ak PC reštartujem zvyčajne ide internet normálne. Tak isto sa stáva ak uspím počítač a potom ho prebudím vždy mi prestane fungovať pripojenie znova ten istý výkričník a pripojiť sa nechce. Opäť musím reštartovať PC.

Bud nainstaluj spravne ovladace, potom by to malo ist aj po sleep stavoch, alebo si vypni v energii "rychle spusteni" (od W8 vyssie), aby sa to normalne vypinalo a ne len uspavalo pri Start-"vypnut". Potom by to malo nabehnut snad normalne.
Ale ovladace je dobre nainstalit spravne tak ci tak.