Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypinanie a zap.wifi

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať,má niekto skúsenosti s notebookom Lenovo G 500,typ 20236.V poslednom čase už asi 4 razy tento rok ma zničoho nič odpojilo a pripojilo na net.Vpravo dolu ikona siete,klik lavým tlačidlom na ikonu siete,odpojiť...tak ma odpoji,pomože až reštart routera,má notebook nejaké šetriace režimy,ak hej ako sa k tomu dostať,dík za info.Niekedy naskočí aj žltý trojuholnik s výkričníkom.Neviem nepomože test ping,či sa niekto na mna nepripája.

Na teba sa nikto nepripaja, nepozeraj tie filmy. Kto je pripojeny na router vidis v nastaveniach routra v sekcii Status.

V spravci zariadeni mas niekde tu wifi kartu a tam sa daju pripadne odskrtnut aby nevypinal toto zariadenie pre setrenie spotreby.
Druhy mozny dovod je ze je zaruseny kanal, na routri sa da kanal zmenit.
Tretia moznost je nejake automaticky nastavene nastavenia vo Wireless sekcii na routri a vzdy ked pripojis mobil apod tak sa zmeni nieco vo vysielani, nastav veci napevno WPA2 PSK apod, ne auto ani nejake take veci.