Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace windows 7

dobrý den pořídil jsem si tuto sestavu ale mám problém s instalací windows 7 profesional pri instalaci skoci okno nebyl nalezen ovladac , zkousel jsem snad vse ale nedari se mi to zkousel jsem nacist ovladace ale usb v nabidce neni zoprazene jenom hdd(D:) a boot(x:) . podarilo se vam to nekomu vyresit podobny problem ? díky

Najjednoduchsie je pouzit sata DVD mechaniku a PS2 mys/klavesnicu. Alebo pouzit sata DVD mechaniku a pre usb klavesnicu/mys zapnut odrb v biose, ak tam nejaky je. Alebo tomu dat usb ovladac na CD, niekedy to je cd od dosky. Alebo integrovat XHCI ovladac do instalacky, to laik asi neda, navod sa da vygooglit.

tak windows 7 se mi podarilo nainstalovat ale potrebuji pomoc ve spravci zarizeni mam toto řadič jednoduché komunikace pro sběrnici pci . zkousel jsem vsechny driveri ale ovladac to nenaslo tak jestli muzete pomoc o jaky ovladac se jedna