Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bittorent odpojuje od internetu

Dobrý den.
Mám problém se kterým si nevím rady.
Když stahuji nějaký torrent chvíli to stahuje pak ukončí spojení a odpojí mě
od internetu. Pomůže jen znovu zapojení routeru do zásuvky.
Mám systém Windows 7 64bit. A program BitTorent 7.9.9
Zkoušela jsem i program BitComet 1.42 se stejnou zkušeností.
Omezila jsem počet stahovaných souborů na jeden, občas něco stáhne,
ale když spadne připojení už se nepřipojí a nefunguje internet.
Může být problém v přetížení routeru? Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Předem děkuji za odpověd.

Ano je tam asi problem s napajanim, piska menic. Bud ten zdroj v zastrcke alebo menic v routri. Ked kupis nejaky novy router tak podla mna problem odstranis. Neda sa to ale 100% zarucit na dialku (tak na 99%).
P.S> novy router treba nastavit. Neni to zlozite ale samo od seba wifi apod nefunguje (minimalne treba nastavit WAN stranu jak chce provider a zapnut DHCP na LAN a u Wireless nastavit WPA2 a nejake meno a heslo siete. To zvycajne staci.)