Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba HDD nebo SSD???!!!!

Prosím o radu ohledně disku. Zde jsem nahral i zvuk... ve videu jsou dvě nahrávky prosím poslechněte obě... kulZS_y1aN0

Prosím Vás nevíte co by to mohlo být? System jednou za čas blbne nebo se načítá strašně dlouho, nebo se kousne při přihlašovací obrazovce viz problém rozepsán výše.... nevím si s tím vůbec rady... prosím pomozte připadně doporučte nějaký ověřený Soft, který by byl schopný změřit všechny 4 disky naráz, třeba by se mohla ukázat nějaká odchylka při tomto zvuku... prosím... mám pár měsíců na reklamaci pokud jde o SSD.... jsem z toho nešťastnej fakt moc při přestěhování dokonce PC vubec nereágoval na zapnutí jak kdyby nebyl v elektrice... jsem fakt totálně bezradnej a zoufalej....! Děkuji za rozumné odpovědi k věci!

Sestava je: PSU: Enermax NAXN ENP450AGT 450W, MB: Gigabyte GA-B85M-D3H - Intel B85 rev.2, CPU: Intel Core i5-4460, RAM: Kingston HyperX Savage 2x4GB DDR3 1600 CL9, GPU: MSI R7 250X 2GD5, SSD: Transcend SSD370S - 128GB, HDD: WD Caviar Blue EX - 1TB, Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB, 500GB, 250GB, CASE: Zalman Z1 OS: Windows 10 PRO x64

Jo budu mít chybu v SW a vlastně proto takovejhle zvuk vydává jeden z disků no to je logicky... xD.... kámo chyba není v SW chyba je v jednom z disků... potřebuju zjistit nějakým programem, v kterém z těch disků je chyba nahrávka je vytvořená zevnitř skříně ...

A, které hodnoty SMART jsou vůbec správné ja kto zjistím jaké hodnoty má disk ve sskutenčnosti mít ten HDD scan zatím ukázal u všech hodnot zelenou tak nevím. spíš bych chtěl nějaký program, který když spustim aby tam třeba běžela nějaká křivka , která mi ukáže při tom zvuku kde je odchylka a u kterého disku existuje něoc co by mi mohlo ukazovat aktuální práci disků. Hele počitač mám skládanej na většinu věcí mám ještě záruku fakt to nikam neponesu abych vyplázl 500 za to že broci projedou disky diagnostikou.. chci jen najít disk který je vadný a jen ho zanést vyreklamovat...

omlouvá mse za pravopis a diakritiku nekontroluju to píšu v rychlosti...

Jinak Karlíku děkuji za radu zkusím to. Jen mám obavy že jak začnu hejbat s drátama tak že třeba v dulesdku toho ten zvuk odezní a vpodstatě neodhalím v závěru, z kterého disku se zvuk ozývá.... HDD scan mi toho zatím moc neřekl...