Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze přehrávat videa, písně, vše co se týká přehrávání

Ahoj,

třetí den mám problémy s přehráváním videí a hudby na notebooku. Zn. DELL. Někdy musím i pětkrát stránku znovu načíst, aby se píseň z YT spustila. Flesh Player mám nejnovější verzi, notebook prochází různými aktualizacemi, jinak se neseká, jen tento problém s audiovizuálními věcmi. Nevíte co s tím může být?

Díky za případné odpovědi, rady..

Budu stejně odvážný, mimo webového prohlížeče, jaký operační systém a odkud, probůh, ty aktualizace jsou? Byly tím aktualizováním napadeny i ovladače, hlavně ovladače grafické karty? Pozn.: Na Tubici Adobe Flash plugin netřeba.

Nějak jsem dopátrala že můj shockwave player je zastaralý a potřebuje aktualizovat, přikládám tedy problém tomuhle, prohlížeč používám firefox, kliknu na doplňky - zásuvné moduly a u shockwave se údajně má zaškrtnout vždy spustit, teď tam mám spustit na vyžádání, ale jak koukám zaškrtnout kolonku vždy spustit prostě nejde zaškrtnout .. Nechápu, nevím co s tím... :/

Jestlis použil nějaký "načuchávač" ovladačů typu driverbooster (či jak sa tému nadává), máš svou odpověď. Tvůj Dell potřebuje only ovladače ze stránek výrobce, a přes to nejede vlak. Nebo tam máš breberuše - použij MBAM a AdwCleaner.

Někdy musím i pětkrát stránku znovu načíst

tipuju to na chybu síťového připojení.
prvním problémem může být nainstalovaný antivir - co je to přesně za verzi?
dále potom nějaký spyware, chtělo by to test - adwcleaner.

u miniposkytovatelů internetu je někdy problém s nefunkčností jejich dns serverů - nastavil bych nějaký "public dns":
https://www.lifewire.com/free-and-public-dns-serve rs-2626062 - těžko něco doporučovat, když tam vidím yandex
cz.html - snad fungují
nastavení: http://www.intechgrity.com/wp-content/uploads/2012 /06/setup-dns-windows.jpg?x52859