
Nejedou videa na ČT24
Česká televize vyměnila sw na video a od té doby mi to nejede. Co s tím?
Česká televize vyměnila sw na video a od té doby mi to nejede. Co s tím?
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Kde a na čem ti nejdou videa? Na portále iVysílání ČT je vše v pořádku.
Ano na portále.
Normálně funguje,zkus si dát bod obnovení.
Co to je?
Klikni na ikonu "tento počítač" pravou myší,klikni na "vlastnosti",potom "ochrana systému",potom "obnovení systému". A pak vybereš datum,kdy ti to ještě jelo.
To tím nebude. Oni změnili přehrávač, to bude tím. Tedy, že jejich přehrávač není kompatabilní k nějaké mojí části. A říkám si, proč televizi, kterou si platíme všichni používá přehravače, které nejsou kompatabilní. Tak je otázka, jestli se to dá spravit stažením nějakého sw, nebo co.
Nic nikdo nezměnil,prostě máš rozdrbaný kompl. Všem to jede a tobě ne,zamysli se nad sebou.
proč by se měl nad sebou zamýšlet? čt zase ladilo notičky. obnovení os bude k hovnu.
A že to všem jede, co ? Jen jemu ne.
Že to jede pár lidem, nic neznamená. Nebo kde si zjistil, že to jede všem. Dodej odkaz na relevantní průzkum.
Není pravda, web ČT 24 změnil přehrávač svých videí.
Opět další nepravdivá informace. Když si proslistuješ tuto diskusi, tak najdeš dalšího člověka, kterému to nejede.
A to má bejt jako co? Vadí ti stav cizího počítače, nebo potřebuješ mít povýšené kecy, abych si snad o tobě začal myslet, jakej seš king a začal ti tleskat?
Jede to v pohodě, problém je u tebe.
Však já naříkám, že problém není u mě.
Tak si skus odinstalit vsetky antiviry, a ked to nepomoze tak napis sem ze jak presne sa problem prejavuje a v jakom presne prehliadaci a na jakom presne windows.
A odvir si PC (MBAM, adwcleaner).
Takže nic. FF 52/Chrome Win Vista.
Vista HP,FF 52.Ani mě iVysílání ČT tady nejede, ale v IE9 to je v pohodě. Tam se používá flash player, v jiných prohlížečích prý používají HTML5 player.Zatím se to ani mě nepodařilo ve FF zprovoznit.
Týjo a ještě za to chtěj koncesionářský poplatky. CNN, Euronews, YT nic nechce a pohoda.
Protože mají výjimku (co platí pro Chrome, platí +/- i pro FF).
http://technet.idnes.cz/google-chce-blokovat-flash -v-prohlizeci-chrome-ale-s-vyjimkami-p6h-/kratke-z pravy.aspx?c=A160516_100547_sw_internet_vse
Jediná cesta vede přes IE9 (mj. dnes už rovněž zastaralý), který ale zase do XP nejde nainstalovat. Deadend.
Se s tim smiř.
Poznámka:
Win XP + IE8 zatím funguje.
netestoval jsem, ale vím, že už spousta webů na této prastaré platformě nefunguje a v současnosti postupně migruju všechny zatvrzelé XPčkáře na nová PCdla. Už z pohledu bezepčnosti to dává smysl.
No, asi si tam dám Ubuntu.
Tak mně to ve Win7 + FF 51.0.1 jede normálně,AdBlock i uBlock zapnuté a ničemu nebrání.
Hledejte chybu jinde.
@Ital - vo FF 52 to nerozchodíš! Flash player odstavili úplne. Takže nejdú videá vo flashi, ani Silverlight (varianta flashu). Riešenie - stiahni si staršiu verziu FF 51.0.1 a nainštaluj. Prepíše 52-ku - zakáž automatick update prehliadača a voalá - prehráva to.
co já vím, tak jsem dříve měl problém s adblockem apd. nevím, jestli jsem to pak zrušil nebo to oni změnili. také často jedou výhradně na nejnovější versi flashe, takže jestli nemáš automatickou aktualizaci, může být problém. může to být i z jiných důvodů. za mě však dodávám, čt to totálně poku*vila a vidím za tím jenom snahu za všechno utratit co nejvíc peněz, aby byla velká malá domů. jestliže to má splňovat i funkci pro přehrávní v cizině, pro krajánky, na dovolené apd. tak to jaksi nemůže splňovat účel. i u nás jsou místa, kde každý nemá tak rychlý internet či nabušený komp. jejich archiv a i-vysílání jsou záslužné (i když to dělali především pro sebe a dodavatele), ale rozhodně to mělo mít širší hrdlo, případně být "vícerychlostní", nehledě na to, že to někdy evidentně nestíhá kapacitně, což ale zase souvisí s tou předimenzionovaností (existuje to slovo?!). teoreticky to může být i věc poskytovatele připojení, pokud se něco změnilo...
Já vím, videa se neadjí sdílet a nedají se ani linkovat (třeba u několika videí v sobě na zpravodajském webu). A ještě si za ten sh-t nechají platit koncesionářské poplatky.
Jo ten uBlock se mi na jejich stránkách ani nezapne, asi tam není co blokovat.
Tak tady je ten problém s přehráváním na W XP a W Vista zdůvodněn:
http://www.ceskatelevize.cz/faq/vyhledavani/169/?s earchForm-expression=jak+p%C5%99ehr%C3%A1t+videa+n a+ivys%C3%ADl%C3%A1n%C3%AD+%C4%8Dt
Báječný a ještě si nechaj platit. Jaký přehrávače používají jiné televizní stanice, nebo Youtube, že šlapou?
Co furt řešíš ? Na Opeře verze 43 to jede normálně.
Nerozumíš otázce? Jsme na diskusním foru, co si myslíš, že se dělá na diskusním foru.
Bože můj.100 lidí ti naznačuje,že problém je u tebe,ostatním,včetně mne to jede naprosto normálně.
Chlapče, ty neumíš číst. A když neumíš číst, tak nechod na diskusní fora. Já jsem netvrdil, že problém není u mě.
YT ještě nekoplo Flash do sedací části - bohužel. Už dávno měla tato "technologie" být pohřbená.
A ČT dělá dobře, že KONEČNĚ zařízli podporu prastarých a děravých technologií ve prospěch moderních prohlížečů. Pokud máš mrtvý/děravý OS, je to tvá volba, ale neměl bys vinit poskytovatele obsahu že už jej nepodporují.
Proč bych je nevinil. Jsem povinnej platit koncesionářský poplatky. Když za něco platím, tak proto že to chci a když to musím platit povině, tak holt by měli mít co největší záběr a podporovat i prastaré a děravé technologie. To si prostě musej vybrat, buď budou požírat naše peníze, nebo si budou dělat moderní zpravodajství.
nj, budou se podporovat nové děravé technologie- jde to kupředu.
vadí mu tam asik to "vista". přitom je to soběstačný browser.
je zajímavý, že mé prohlížeče s html playerem nemají žádný problém, až na čt. tam se i nejnovější maxthon přepíná na shockwave vydaný googlem a signovaný, verze 20. kde bude asi chyba?
trošku jsem do maxe5 zarejpal nožíkem a nenechá si sáhnout na windowstation s videem, dobrá práce, reinkarnace padavky. změň prohlížeč, používám ho já a miliarda nasraných číňánků.
sorryjako, ale právě naopak. Od ČT bych očekával nasazování moderních technologií, protože to je doména pro menšinu, což je přímo v popisu práce veřejnoprávní TV.
Stačí se kouknout, jak laxně přistupují k nasazování DVB-T komerční televize, to je totožný případ. Na promítání reklam jim prostě stačí to co je.
Přesně,jen si třeba vzpomínám,jak Vovka Železný ve svém pořadu kdysi dávno obhajoval vizi,že mono zvuk u TV naprosto stačí a že stereo Nova mít nebude. Časem se pak opakovala situace,když bylo rozhodnuto o přechodu na digitál,tak se Nova oháněla analogovou licencí na dvacet let. Komerčky opravdu nejsou směrodatné v technickém trendu. U ČT se to očekává,že jdou s dobou.
doména pro menšinu.
já ti řeknu co to je- fušeřina.
Stačilo se podívat do nápovědi. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/napoveda/?pr ogram-url=/zive/ct4/
Mám "nepodporovanou" Vistu, "nepodporovanou" Operu 12.17 a funguje mi to normálně. Tak nevím...