Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadky internetu kvůli notebooku (?)

Zdravím, mám problém s Wifi. Používám router od TP-Linku a od určité doby mi začalo vypadávat připojení po celém baráku (stolní PC, notebooky, mobily). Přes týden nejsem doma, ale prý tyhle problémy nejsou, dokud se nepřipojím se svým notebookem na wifi. Já osobně mám tenhle problém jen ve své domácnosti, jinak jinde mi to nevypadává. Je to vůbec možný a nemáte nějakou radu, jak to vyřešit? Zkoušel jsem vypnout a zapnout router, dokonce jsem ho i resetoval, ale problém stále trvá.

Kamo, já ti sice neporadim, ale ujistim tě, že v tom nejsi sám. U nás se děje to samé. Prostě z ničeho nic spadne připojení k internetu a musím modem vypnout a zase zapnout,aby to běželo. A původně jsem taky podezíral druhou osobu v rodině, jak se vrátí domů, a připojí se, dřív nebo později sundá síť. Jenže jsem pak vyzjistil, ze jsem "vedle jak ta jedle", protože to funguje i naopak. Když já nejsem doma, tak vše OK a jak př
ivandruju večer domu a připojím se na WiFi mobilem, tak zase já často v tu chvíli sundám modem. A nevíme proč se to děje ? Ale nejsi v tom sám !

cital si uz brtnikovu odpoved?

a proc sa to deje, no lebo tie veci vyvija nejaky mlady ambiciozny ind alebo aziat, co vcera jazdil s traktorom alebo ja neviem kosil ryzu. Ale 3x hura lebo je to lacne! A 3x hura lebo mozme mat 10 roznych modelov kazdy rok, ktore vsetky robia to samne, ale novy model je proste hura. Ze to nefunguje to je fuk.

Brtnikovu odpověď ti doporučují každopádně vyzkoušet, nicméně ti už předem mohu říci,že tak jak to máš nastavit podle doporučení to já mám nastavené taky, už od dob krále klacka a stejně mi to padá. To, co se tohole týče. Spis mě napadá, jestli v tom nemá prsty ten Tplink, mi ho totiž máme doma taky, připojuje jedno PC k modemu. Ty píšes, že na něj jedeš taky. Ale to tím byt stejně dobře taky nemusí.