Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC_Nejde_zvuk_nenalezen_ovladač

Zdravím,

nedávno jsem přeinstalovával osobní počítač, odhadem cca 10 let a více starý.
Operační systém,co jsem instaloval byl windows 7 professional na architekturu 32bit.
K operačnímu systému jsem měl také platný licenční klíč.

K věci: Předpokládal jsem, že se stáhnou automaticky všechny ovladače, tj. i ovladač ke zvuku, ale nestáhl.

Co jsem za ruční metody zatím vyzkoušel byly tyto:
1.) SlimDrivers pro automatické nalezení ovladačů, co by se měly doinstalovat, jakýsi zvukový tam byl, ale nainstalovat nešel,...
2.) Zkusil jsem stáhnout a nainstalovat PCI Audio Driver .... - ten při instalaci békal, že mám připojit PCI zařízení.
3.) Realtek HD Audio (ale to by asi nevyřešilo můj problém s absencí ovladače)

Napadá Vás ještě někoho nějaká jiná rada, nebo je to tím, že to třeba už Windows7 nepodporuje tuto zvukovku například, nebo se dokonce celý comp odebírá do křemíkového nebe?

Díky za informace a rady :)
Pavel

Používat nějaké SlimDrivery je nesmysl.Windows si žádné nové ovladače nestahují.
Ovladače je nutné najít na webu výrobce základní desky,stáhnout je a nainstalovat potřebné,jako první driver chipsetu!Dále je to jedno,tj.adio,video,LAN,USB3.RAID asi potřebovat nebudeš.
http://www.servispckupka.cz/jak_stahnout_a_nainsta lovat_ovladace.php
Nakonec se nainstalují ovladače a SW ke grafické kartě,rovněž od jejího výrobce.

Předpokládám, že jste nainstaloval ovladač k základové desce, ke grafice a pak k jednotlivým zařízením.
Pokud ne, pak to proveďte v uvedeném pořadí. Pokud to stále nepůjde, pak objasněte jakou máte základovou desku a zvukovou kartu.