Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem full zobrazenie za lištou

Zdar,nahodil som prehliadač google chrome ide o to ,že pri videách a je to u všetkých na nete sa po kliknutí na full zobrazenie čiže na celú obrazovku video zobrazí za systémovou spodnou lištou to znamená ,že mi prekrýva video u mozilly to nerobilo,viete poradiť? vďaka.

Normální to není ani v Chromákovi.
Zkus chrome://settings - úplně dole Zobrazit rozšířená nastavení - a pak zase úplně dole - Reset nastavení. Ostatní prohlížeče (třeba IE) ti ten Hlavní panel schovávají? Pokud ne - může být nějaká chyba v nastavení operačního systému.

Robí to aj IE čiže tá lišta tam zostáva ,ale dočítal som sa na nete ,že stačí kliknúť na lištu potom spätne na video a potom to už ide na všetkých stránkach z videom.Háčik je však v to ,že ,keď chromáka zavireš tak musíš tento krok opäť zopakovať.