Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka a rádio

Zdravím,

včera mi přišli sluchátka.. Jsou to Excelvan BT-9919, levný blbosti z aliexpressu.
mají mít FM rádio, na které když si přepnu, slyším jen šum.. Proklikávám se tlačítkama, které mají přepínat písničky už asi 30 minut a vždy je tam jen buď hlasitější či tiší šum, nic víc.
Nevíte, kde je problém? Zda to špatně hledám, špatná sluchátka nebo něco jinýho? budu rád za jakoukoliv radu. Díky

Otvor si priložený manuál a tam si to naštuduj - spravidla sa používa dlhé stlačenie tlačidla FM/Calling Switch:

[man.jpg]

Na iných to funguje takto:
Zapnite a podržte tlačidlo FM asi 3s - rozbliká sa modrá LED dióda indikujúca že FM bol aktivovaný. V takom prípade môžete počúvať vysielanie FM. Potom stlačte podržaním tlačidla na prepínanie kanálov dopredu alebo dozadu a naladte si požadovanú rozhlasovú stanicu. Hlasitosť ovládame podržaním tlačidla na ovládanie hlasitosti.