Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil sa nechce pripojiť na wifi

Zdravim, mam problem na svojom Lenovo Vibe S1La40, mame doma wifinu na ktorej su pripojene 3 notebooky a dva mobily ale mne jedinemu nejde pripojit na wifi na mobile pricom rano som bol normalne pripojeny. restartol som ho aj wifi a stale nic, deje sa to aj na tablete. dik za rady a sorac ak je to omielana tema, nemam cas hladat vo forach riesenia na 25 sposobov.

To ale potom je nefunkcne zariadenie a mozes to podla mna vratit a chciet nazad plnu sumu penazi. (ak to nevie dat doporiadku ani predajca)

(a ano ak nevidi siet a nejde nastavit spravne mobil, tak nech si nastavi na routri kanal z rozsahu 1 - 11. Ale az bude s takym mobilom sa chciet pripojit niekde inde (hotel/skola/apod) tak sa moze stat ze utre usta, a to je vtedy najhorsia situacia ptz prave vtedy (hotel apod) je odkazany na ten kram. Preto by som take nieco povazoval za nefunkcne skurvene zariadenie ak by to neslo nastavit a nastrkal by som to vyrobcovi do predele)