Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompozer problém

Dobrý den, chtěl jsem si udělat svou stránku, ale když jsem to uložil, ve firefoxu to vypadá následovně: (dodávám screeny)

jak to vypadá v kompozeru: prvni-png
jak to vypadá ve firefoxu: druhe-png

nevíte jak to opravit?

Nevíme, jak to opravit, protože jsi nedodal to nejdůležitější - kód, který jsi v kompozeru vyrobil...
Tipuju, že jsi použil úplně něco jiného, než jsi měl (nebo mohl) použít ...
PS: menší poddtext=dolní index??? pak použij párový příkaz

<sub>menší podtext</sub>

Ak tam nahodou nastavujes nejake pozicie textu absolutne v pixeloch, tak to moze byt u kazdeho ine v zavislosti na velkosti textu a rozlisenia obrazovky apod.
Nikto netusi co si tam v tom bastlerprograme skomponoval a jak. Ale radsej to ani nerob.

P.S. html subor je text, a mozes si ho citat, a aj skopirovat na poradnu. A v nom je napisane ze preco sa deje to co sa deje.