Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače k NB grafice na win98

Dobrý den mám starý nb s win98 a rozhodl jsem se ho preinstalovat na win98me ale po preinstalaci notebook běží jen v režimu 16 barev a malém rozlišení.a píše to nějakou chybu s DirectDraw chtěl jsem nainstalovat ovladače ke grafické karťe ale nikde jsem nenašel jméno grafiky,
parametry:Toshiba Satelite 4090cds
64mb ram
Intel celeron 400mhz
2,5mb video karty
4gb disk
Předem děkuji za pomoc

Mozes pripojit k internetu ten pocitac z ktoreho pises teraz, a tie ovladace si najst.
Potom pouzit nejaku disketu alebo inu vec (CD apod) a skopirovat si to tam na ten hdd s Win98.

Existuje aj neoficialny SP ktory pridava trebars podporu USB storage apod, ale nepouzival som take veci vtedy, W98 SE bol dobry aj bez toho u98sesp. Nezarucujem ze to je ciste a fuknkcne, nepouzival som to.
Neviem naco potrebujes dnes este Win98 ale vacsina veci sa da vyriesit aj vo WinXP.