Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodafone, T-mobile, O2 - kvalita signalu, rychlost internetu

Ahoj vsem, naskytla se mi velmi dobra prilezitost prejit od T-mobilu k Vodafonu. Nabizeji velmi vyhodny tarif, kteremu ostatni operatori nemohou konkurovat. Problem (alepson muj) je jediny... mam strach z pokryti signalem, kvalitou internetoveho pripojeni. Nekde jsem cetl, ze Vodafone ma pouze tzv. demo sit, zatimco t-mobile vse vedeno optikou - tudiz kvalitni. Chci se tedy zeptat, jestli o tom neco nevite, popripade jake mate s timto problemem zkusenosti. Vyplati se prechazet, od T-mobilu k Vodafonu?

Diky :-)

Záleží od lokality, kde se nacházíš. Někde bude mít lepší signál O2, někde T-mobile a jinde třeba Vodafone.
Podle mě je celkové pokrytí v dnešní době už srovnatelné.

S tarifem nevím, co ti nabídli. Já mám za 525,- vč.dph neomezené volání a SMS do všech sítí a 1GB internet a jsem spokojený.

Nejlepší na tom pro zákazníky je, že operátoři o konkurenčních nabídkách dobře vědí a stačí jim pohrozit, že chceš ukončit smlouvu s tím, že máš lepší nabídku. Hned se začnou bavit jinak.
Pokud ti T-mobile nenastaví stejné podmínky, které ti nabízí Vodafone, klidně přejdi jinam.