Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Control+Alt+Delete při startu Windows 7

Zdravím,
Prosím o radu. Mám notebook HP ProBook 4510s, kde je nainstalován Windows 7. Hned po zapnutí notebooku musím vždy zmáčknout klávesovou zkratku Control+Alt+Delete aby se mi začal načítat systém. Když tuto zkratku nezmáčknu, tak se systém nenačte. Nevíte jak tento problém odstranit? Předem děkuji za rady.

P.S.: v Uživatelských účtech NEmám zaškrtnuto zabezpečené přihlášení.

Částečně máš pravdu...
V Biosu se mi spustí jen Start-UP Test. Na konci testu mi to napsalo "Start-up test failed. Disk not Installed".
Když kliknu na další diagnostický nástroj, tak místo spuštění testu se rovnou zobrazí výše zmiňovaná hláška.

Nějak tomu nerozumím - jak to, že není disk nainstalován?

Stiskněte tlačítko WIN, potom zadejte NETPLWIZ, potom stiskněte ENTER a pokud vás vyzve systém k zadaní hesla, tak zadejte, potom zvolte Upřesnit, zrušte odšktnutím Požadovat stisknutí kláves Ctrl+Alt+Delete, pak stiskněte Požit, pak stiskněte OK a mělo by to fungovat.