Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bugovanie hier

Dobrý deň, mám taký problém, že asi každú hodinu sa mi hra zminimalizuje, naskočí mi plocha a neide mi proste znova tu hru otvoriť čiže musim znova vypnuť hru, zapnúť atď, v nejakých hrách to aj veľmi serie, keď neni auto-save a pod. Vždy ak sa mi ta hra zminimalizuje a chcem ju znova zapnuť nezapne sa mi iba mi idu zvuky z tej hry. Žiadne errory nevypisuje..

Vírusy som kontroloval cez Malware-bytes a eset, žiadne virusy, jediné čo je, tak mi niekedy napíše Realtek High Definition Audio Driver notifikáciu, že sa zaiadenie odpojilo proste mi to napíše dole, neviem či by to mohlo byť tým.

Žiadnu hru nemam cracknutú, hrajem gočko a far cry primal cez steam, v gočku to niekedy naserie, ak mi to spadne v polovičke kompetu.. :/ Skúšal som preinštalovať a updatnuť nejaké ovladače, avšak žiadna zmena.