Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozvlněný text

Napíšu text třeba v sešitu,zkopíruji a vložím do emailu nebo ten text napíšu v samotném emailu,mám to zarovnané do obdélníku a když to potom pošlu kamarádovi na email a následnému tisku tak už to nemá zarovnané v ( obdélníku - v uvozovkách ) ale je to rozvlněné a řádky nesedí,samo se to posune,třeba první řádek 2 pozice do prava,druhý řádek jednu pozici do leva,třetí řádek třeba 3 pozice do prava atd,vypadá to pak jako by se to vlnilo,neví někdo co stím ? děkuji

Záleží na tom, jak máte oba nastaveného mailového klienta. Pokud máte oba HTML, nemělo by se to rozházet. Pokud má jeden HTML a druhý plain text, rozházet se to může. Jak praví předřečník, pokud na tom záleží, je lepší to poslat jako přílohu v .doc nebo .pdf formátu