Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem amd or nvidia

čo radšej na hry aspon na low-medium všetky nové hry
Intel Core i5-7500
AMD FX 8350
NTEL CORE I5-7600K

potrebujem poradiť , 7600 aj dosť penazí a ak sa to ani moc neoplatí možno niečo lacnejšie treba potrebujem poradiť nepotrebujem mat ultra gaming niečo na low medium - aj nové hry... grafickú kartu budem mať GTX 1050 ti 4GB

# Mas-li patricnou zakladni desku, tak i5@7600K ( s moznosti OC) se bude jevit jako nejlepsi volba urcena na "HRY", z uvedenych CPUs.
TiP ~ Levnejsi, ale vykona alternativa k tvé grafické karte GTX@1050ti 4GB bych zakoupil 4X vlaknovy i3@7xxx/i3-6100 , ktery dokaze podat stejny herni vykon (Frap/s) jako predesla rada Intel i5.