Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ssd s windows

Ahoj jsem ajtak amatér a tohle bude moje první instalace SSD. Mám tam předinstalovane windows ale mám i windows na hdd v pc. Jak mám odstranit windows z hdd bez cd a nastavit aby se ty windows spouštěli z toho SSD? Díky za rady :)!!

# Musi BOOTovat z HDD kde je Windows.
• Nejaky hlubsi smysl mit 2X Windows ? Jestli je to na pouzivani '2x' Windows tak pouzij 'DUAL-BOOT'.

TiP ~ Instalujes-li na 'Disk' typu SSD, bych opravdu doporucil ho mit [GPT] + v BIOSe samozrejme nastaven jako [AHCI].

Jak už psal franco-starý disk odpoj a na stejné kabely zapoj ten SSD.Tím z něho uděláš bootovací disk C.Jestli se to ovšem spustí,instalace Windows souvisí i s ostatním HW v bedně.Pak instalace všech ovladačů a pak můžeš starý disk připojit jako další,tj.datový a vytahat z něho vše potřebné.