Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD Čierna obrazovka, žiaden players folder

čau ludia, sťahoval som si celu noc aj pol dna cod bo3 a nakoniec zistím že mi nejde,
pozeral som si navody ako opraviť ale najrv popišem problem, otvorim steam
pototm vypnem ochranu od avg , potom spustim hru, ukaže to s tým žltym znakom a potom čierna obrazovka a dalej sa nepohneme.
moj ntb je hewlett packard 4 jadrá na takte 1.9 až 3.2 a dedikovaná grafika o pamati 2 GB, a RAM o pamati 4 gb, (dá sa zvačšiť)
Dakujem za každu pomoc

je vseob. zname ze ntbookove grafiky a hardware nieje podporovany. udava to kazdy vyrobca hry. takze to robis na vlastne riziko.

4 jadrá na takte 1.9 až 3.2 a dedikovaná grafika o pamati 2 GB

to znamena co? aby z toho nebol srackovy celeron a radeon 5470....

ano kupenie, prave preto to tam uvadzaju. vzdy.
aby ludia, co nevedia co maju za pc, ich potom nevlacili po sudoch. 2GB graficka karta je to iste ako ked ti poviem ze mam cervene auto - nic to neznamena.
je to vseobecne znama vec uz tak 15r.

Vykonovo by to nejak ist malo, obmedzovaniu detailov sa nevyhnes.
Porob veci co som pisal, budes vediet na com si.

mne nejde o kvalitu obrauzu, len aby to išlo, lebo by to bola vceôku škoda, planujem ist s tým do takeho obchodiku kde my to možno rozbehnu, uvidime, zatial skusajme doma, a zabudol som poznamenat že pamať ram je sice 4 giga ale užiťelných je len chudých 3.43 GB :-/
skušal som už aj tie veci ohladom config.ini a nastavoval som to do čo najsalbíšch detailov aj resolution, na nizku

a no tá úvodná obrazovka sa mi po 10 min načítala, (myslim že dosledok malej pamate ram lebo to musel brať aj harddisk :D) aj nastavenia som dal na nahoršie ale potom ked som dal kampaň a start gejm tajk sa to načitavalo 1fps takže zatial nato kašlem. a dufam že ked dokupim ram a bude je 8 giga tak to pojde vpoho

no urobil som mensi test, spustil som hru na +-1 hodinu a 20 minut som odišiel a nič nerobil
a este pred tým som si sťiahol MSI afterburner mtory my dokazal že bežia obidve gpučka, potom som si dal start game a asi 5 minut sa to nacitavalo (kedze mala ram tak som si mylsel že sa udaje musia premiestniť na HDD ktory nieje zrovna rychlosť svetla) potom to začalo hovoriť story o tom ako to začalo lenže obrazovka zostala čierna. tak som hru vypol a počitač najprv skusil vypnut normalne cez start no potom sa lagol tak som to spravil tvrdšie.