Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače pro síťový adaptér

zdravím mám nově přeinstalovaný pc od táty jenže už od prvního spuštění mi nejde internet z kabelu takže jedu na takové flešce která mi v pc dělá wifi ale je to pomalé a hraju gta san andreas multiplayer a to mi blbne maximálně nevím kde dohledat tyto ovladače a táta nemá moc času :( poslal mi jednu složku ale bez .exe jsou tam jen divné složky můj pc je: Celsius W380 Fujitsu za každou radu si vážím a doufám že mi tu poradíte já jsem už v koncích a ještě když mám ten kabel v pc a nemám tam tu flešku tak tam je takovej ten monitor s křížkem že nejde net když na to kliknu tak to ukazuje že nejsou v pc žádné ovladače síťového adaptéru a když dám poradce při potížích tak to prý windows nedokáže najít žádný ovladače :-(

Rozbalis ten ZIP, kliknes na sit. kartu, das nalistovat ovladac a ukazes na ten adresar...

Start / ovládací panely / systém / správce zařízení, vyhledat kartu (pokud nyní nefunguje, pravděpodobně u ní bude žlutý vykřičník nebo otazník), zvolit aktualizaci ovladače z umístění na disku a najet do daného adresáře, kde jsi ovladač uložil.

ovladače ale ani jeden není s exe souborem

už nejméně 15 let se ovladače instalují přes .inf soubor
setup.exe je pro případ, kdy je balík ovladačů komprimovaný, nebo když instalátor obsahuje volitelné součásti.

neschopnost nainstalovat ovladače je typická právě pro ultimátní samoadminy.
postup instalace:
http://web.archive.org/web/20090515134914/http://p c.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zakladni-desky