Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s tv kartou win 10

Neviem co sa udialo ale ked spustim dvbviewer ohlasi mi ze nedostupmy hw. Pripojenie cez usb. odinstalovany dvbviewer, aj ovladac karty + bda drivery, nainstalovane nanovo, stav nezmeneney. Karta je ok, lebo na druhom pc funguje (win 7). Aj na tomto sla - win 10, ale nieco sa asi doinstalovalo - pozeram se driver conexant smert audio ma nejaky novsi datum . . . ja som nedoinstalovaval nic . . . masina bola funkcna na to co potrebujem. V dvbviewer dam najst zariadenie - najde kartu dvbc aj dvbt, a ked dam ladit mnapise ze hw nenajadeny. Nejaky napad okrem novej instalacie OS ?

Napr. pouzit ine ovladace, urcene pre win10.
Alebo pozriet si historiu windows update. A posledne veci odinstalit. A potom si to nastavit nech to samo od seba neinstaluje nejake ovladace. Mas Win10 tak sa zvykaj ze tie to robia tajne v pozadi, a musis to povypinat.