Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno mužů zapnout PC bez RAM,CPU a grafiky?

Je to hloupé se ptát na tohle. Ale chtěl bych se zeptat zda mužů zapnout PC bez RAM,CPU a grafiky? Čekám než mi ostatní komponenty dorazí. Chtěl bych jen vyzkoušet ventilátory a overit spravnost zapojeni (poprvé si sestavuji pc).
Změna předmětu, původně: PC dotaz (Kurt)

Bez cpu a ram nic neoveris (co tam akoze ma byt dobre zapojene ked tam nic nemas?)
Ventilatory si ale skusit mozes. To hej. Dobra zabava. Su prazdniny?

P.S> pokazit by sa nic nemalo. Sice menic CPU nebude nadseny ale nemalo by ho to nijak poskodit, a ak hej tak si potom ten cinsky design ani nic ine nezasluzil.