Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové GPU nejde spustit, celé PC je v pořádku

Dobrý večer, chtěl bych poprosit o pomoc. Dnes jsem dostal nové GPU, které jsem zapojil do PC a při zapnutí se zobrazí načítaní základní desky a zmrzne. Při změně na starší GPU do tejného PC je vše v pořádku. Novou grafiku jsem taky zkusil v jiném PC a tam fungovala, nevíte někdo kde může být problém ? Děkuji za odpověd

Moze to byt problematickym zdrojom, skus ten z druheho PC pripadne na prve PC na test (kompletne na cele PC, ne len na grafiku!)

Moze to byt nahovno BIOSom, skontroluj ci mas aktualnu verziu pre tu dosku, na webe vyrobcu dosky, niekde v sekcii support. Pripadne flashnut. A do BIOSu load defaults a save&exit.
A pouzivat slot blizsie pri CPU ak ma doska viac slotov.

Dodatocne napajanie grafiky si dufam zapojil kompletne a spravne, len ak nejake ma samozrejme.